Flekssit Ofis Mobilyaları

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak, son teknoloji ile üretimde dünya standartlarını takip edip, durmadan ülkemiz için çalışıyoruz.

Başarıya giden yolun, çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutup, nitelikli insan kaynağına yatırım yapmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Müşterilerimize, ihtiyaçlarının ötesinde ürünleri zamanında üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için, kendimizi sürekli iyileştirerek, tüm süreçlerdeki verimliliği, uluslararası rekabet edebilecek seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilinciyle, müşterilerimize verdiğimiz “kalite” sözü ile estetik ve fonksiyonel tasarımlarla, takım çalışması ve kişiye özel çözümler sunuyoruz. Hizmet ağımızı geliştirerek uluslararası pazarda akla gelen ilk firma olmak ve dünya pazarında ülkemizin gücüne güç katmak için, her sabah heyecanla işe koyuluyoruz.

Kısacası, bu topraklardan aldığımız güçle 1980 yılından bugüne sizler için üretiyoruz. Size ve ülkemize hizmet etmemizi sağlayan, Flekssit ailemize ve bütün paydaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor;

“ Emin adımlarla güzel yarınlara yürüyoruz. ”

baskanin-mesaji
tarihce

Flekssit Grup, 1980 yılından günümüze modüler ofis mobilyaları ve sistemleri alanında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne istikrarlı performansı, entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımları ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Dünya pazarında, faaliyetlerini başarı ile sürdüren Flekssit Grup, farklı faaliyet alanlarında üretim yapan şirketleri ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. 500’ü aşkın uzman kadrosu ile 95.000 m² alanda, ofis koltukları, ahşap, metal mobilyalar ve ofis sistemleri olmak üzere günlük 1700 adet üretim kapasitesine sahiptir. Grup bünyesinde metal, plastikten oluşan kompenantlar ve sünger gibi yarı mamüller de üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak amacıyla, ürünlerde ergonomi, tasarım, kalite-fiyat oranı ve ekoloji kavramlarını ön planda tutmaktadır. Flekssit Grup şirketlerine ait, çevre dostu, uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler, zengin referans ağı ile 5 kıtada ve yurt genelinde benimsenmiş bir marka olarak tercih edilmektedir.

kurumsal

İnsan sağlığına ve çevreye karşı duyarlı olmak. Üstün teknoloji ile üretimde dünya standartlarını takip etmek. Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak ve nitelikli insan kaynağına yatırım yapmak.  Müşterilere, ihtiyaçların ötesinde ürünleri zamanında üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Kendimizi sürekli iyileştirerek, tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası rekabet edebilecek seviyede tutmak.
Kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı yenilikler ve kişiye özel çözümlerle daima var olmaktır..

Ürün kalitesi
          Flekssit TS EN ISO 9001:2015, TS EN ISO 14001:2015, TSE, TSEK, GOST, ISO 45001 gibi ürün ve sistem belgelerine sahip olup hammadde temininde ve hizmette de belgeli tedarikçileri tercih ederek yüksek kalite standartlarına ulaşmaktadır.

kalite-anlayisimiz
0
Yıllık Tecrübe
0+
Personel
0m2
Üretim Alanı
0+ Yurtiçi
Bayi Ağı
0 Kıta'da
Satış Ağı
0Adet/Gün
Üretim
vizyon-misyon

Toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde müşterilerimize verdiğimiz “kalite” sözü ile, estetik ve fonksiyonel tasarımlarla takım çalışmasına ve kişiye özel çözümler sunarak, gelişmiş hizmet ağı ile ulusal pazarda akla gelen ilk firma olmak ve dünya pazarında ülkemizin rekabet gücünün artırmasına katkı sağlamak.

 Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre işlevselliği ön plana çıkaran, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler geliştirerek, sürdürülebilir  bir büyüme ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.

 HEDEFİMİZ 
         Geleceğe dokunan etkiler yaratacak tasarımlar yapmak.

       Çevre, gelecek nesillere bırakılacak bir emanettir.

       Günümüzde çevre kirliliği, ekonomik büyüme ve gelişen teknoloji ile günden güne artmaktadır. Bu nedenle, doğayı  korumak  için  daha bilinçli adımlar atılmakta ve üretim trendleri bu doğrultuda değişmektedir. Flekssit olarak biz de, çevreyi korumak ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çevreye karşı duyarlılığımızdan dolayı  üretim esnasında oluşan atıkları geri dönüşüm yolu ile yeniden üretime kazandırmak için çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip etmekteyiz.

       Oluşan atıkları minimize etmek için de doğal kaynak tüketimini rasyonel olarak kullanmaktayız. Tüm üretim seyrinde geri dönüşümlü çevre ile dost olan hammaddeler kullanmaya özen gösterip, uygun üretim yöntemlerini seçerek, Çevre Dostu Kalite inancıyla doğal dengeye katkı sağlamaya çalışıyoruz.

cevre
uretim

  95.000 m²’lik alanda ahşap, metal, plastik, sünger ve konfeksiyon bölümleri ile entegre bir tesise sahip olan Flekssit, ofis koltukları, ofis masaları, ofis sistemleri ve metal ürünler olmak üzere günlük 1700 adet ürün kapasitesiyle sektörün öncü firmalarındandır.

         Tasarımcılarımızın dizayn ettiği ürünlerde: estetik, ergonomi, kalite-fiyat oranı ve ekoloji kavramlarını ön planda tutmaktayız.

Teknoloji
''Ofisinizi genişleten teknoloji..'' 
         Flekssit üretimin her aşamasında  barkod sistemi ile beraber son teknoloji IT sistemlerini kullanarak iş merkezlerinin entegrasyonunu sağlamış, kalite ve verimliliği artırmıştır. Ürünlerimiz için gerekli olan, yarı mamüller kendi bünyemizde en son teknoloji ile yüksek kalitede üretiyoruz.