Flekssit Ofis Mobilyaları

Proje Ekibimiz

proje-ekibimiz

Proje ekibimiz, ofis mobilyalarında temel de insan unsurunu unutmayan, kullanıcı için fonksiyonel ve estetik ofis çözümleri arayan, ayrıca kişiye ve mekana özel ofis tasarımını inovasyon ile belirleyerek, doğaya saygısını yitirmemiş ürünlerimizle hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda, müşteri-proje danışmanı diyaloğuna yüksek titizlik gösterilerek proje hizmetleri yerine getirilir. Bu nedenle, projelerde karşılıklı değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanana kadar, proje tasarım çalışması sürdürülmektedir.

 

 

 

Proje Sürecimiz

- Proje kapsamında zaman tasarrufu sağlamak için kullanıcı ile karşılıklı bütçe belirlenerek, profesyonel proje ekibimizin fikirleriyle birlikte kullanıcının talep etmiş olduğu konsept doğrultusunda yerleşim planları alternatifli olarak çizilmektedir.

- Yerleşim planlarında kullanıcının da ön görü sağlaması için proje ekibimiz tarafından gerekli mahallerin farklı perspektiflerden 3 boyutlu canlandırma yapılarak görsel tasarımları hazırlanmaktadır.

- Yerleşim planlarında kullanıcının konsepti doğrultusunda belirlenen fonksiyonel ve estetik ürünlerimizin spesifikasyonları da oluşturularak satış danışmanı ve proje danışmanlarımız tarafından kullanıcıya sunumu yapılması ile proje süreci tamamlanmaktadır.

    Sizin sadece yapmanız gereken, profesyonel proje ekibimizin size sunmuş olduğu alternatiflerden hangisinin hayallerinizde ki çalışma mekanı olduğuna karar vermektir.

 

proje-surecimiz
0+ Adet
Proje
0+ Farklı
Ülke
0
Kıta'da